Ste zástupcovia firmy a potrebujete poradiť, ako pracovať s dátami rýchlejšie a efektívnejšie? Chcete ušetriť vašim zamestnancom čas a nervy a vašej firme náklady? Viem pomôcť.

V rámci konzultácií vieme vybrať to najvhodnejšie technologické riešenie zo skupiny Excel, Excel VBA, Access a Power BI. Mal som projekty aj pre väčšie firmy najmä z výrobnej oblasti (viac ako 1000 zamestnancov).

 

Typické príklady z praxe:

Pomáham s jednorázovou analýzou dát

Potrebujete vytvoriť reporty s výstupom do prezentácii a nemáte na to vhodného schopného človeka? Viem Vám pomôcť a vytvoriť analýzu časovo a nákladovo efektívne. Zaplatiť mňa Vás bude stáť menej peňazí, ako platiť mzdu a čas Vášho menej skúseneho človeka.

Viem Vám vytvoriť automatizované reporty

Robia Vaši zamestnanci stále opakujúcu sa činnosť s dátami? Zaberá im to hodiny práce každý týždeň? Viem Vám poradiť s výberom vhodnej kombinácie Excel VBA, Power Query a Power Pivot a tak výrazne pomôcť s tvorbou automatizovaných reportov. Vďaka tomu dokážete ušetriť Vašej firme náklady a Vašim ľuďom čas.

Môžem urobiť Excel prácu namiesto Vás

Nechce sa Vám učiť Excel, alebo nemáte na Excel čas? Ale aj tak potrebujete pravidelne vytvárať rôzne excel reporty, zostavy a zoznamy? Môžete si najať mňa a odbremením Vás od tejto práce. Napríklad pre rôzne firmy tvorím mesačne výplatné pásky, prehľady zásob, analýzu predajov a rôzne ďalšie vyhodnotenia.

Viem vyškoliť Vašich ľudí

Vidíte, že Vaši ľudia robia excel prácu pomaly? Chcete, aby im práca išla rýchlejšie? Zabezpečte pre nich kurzy Excelu, Power BI, Power Query alebo iných kurzov

 

Iné menej typické úlohy
Viem Vám pomôcť

  • s exportami zo a do SAPu
  • so spracovaním tabuliek v PDF
  • s vytváraním automatizovaných Web reportov

 

Viem vám pomôcť aj ako:

Môžete ma skontaktovať