Ste zástupcovia firmy a potrebujete poradiť, ako pracovať s dátami rýchlejšie a efektívnejšie? Chcete ušetriť vašim zamestnancom čas a nervy a vašej firme náklady? Viem pomôcť.

V rámci konzultácií vieme vybrať to najvhodnejšie technologické riešenie zo skupiny Excel, Excel VBA, Access a Power BI. Mal som projekty aj pre väčšie firmy najmä z výrobnej oblasti (viac ako 1000 zamestnancov).

 

Typické príklady z praxe:

Pomoc s jednorázovou analýzou dát

Potrebujete vytvoriť reporty s výstupom do prezentácii a nemáte na to vhodného schopného človeka? Viem Vám pomôcť a vytvoriť analýzu časovo a nákladovo efektívne. Zaplatiť mňa Vás bude stáť menej peňazí, ako platiť mzdu a čas Vášho menej skúseneho človeka.

Vytváranie automatizovaných reportov

Robia Vaši zamestnanci stále opakujúcu sa činnosť s dátami? Zaberá im to hodiny práce každý týždeň? Viem pomôcť s tvorbou automatizovaných reportov, ktoré ušetria Vám náklady a Vašim ľuďom čas.

Exporty zo a do SAPu

Máte vo firme SAP a potrebujete do neho vložiť alebo z neho vhodne vytiahnuť dáta do non-SAP programov? Viem pomôcť. Viem spolupracovať s Vašimi či externými SAP konzultantmi a vytvoriť riešenie pre Vaše potreby.

Spracovanie PDF

Posielajú Vám Vaši partneri množstvo dát vo forme PDF a neviete ako ich upraviť či spracovať? Viem pomôcť s automatizovanou úpravou dát a exportom do Excel alebo opäť do PDF.

 

Viem vám pomôcť aj ako:

Môžete ma skontaktovať